Çeçenistan Caddesi No:81/D Meram/KONYA Tel: (332) 321 0606
Konya Sürücü Kursu

HAKKIMIZDA

Konya merkezde kurulan Başarı Sürücü Kursları kaliteli eğitimi, güler yüzlü personeli ve 100'de 100'e varan başarı oranıyla binlerce kursiyerimizin tercihi olmuştur.
Hizmette sınır yoktur anlayışıyla kursiyerlerine hizmet veren Başarı Sürücü Kursları maddiyatı ikinci planda bırakmış ve memnuniyetini sağladığı kursiyerlerinin referanslarıyla büyümüştür.
Pasif, endişeli sadece ehliyet sahibi değil kendine güvenen, aktif ve bilinçli sürücüler yetişmiştir.
Uzman kadromuzla profesyonel sürücüler yetiştirmek için çalışmalarımız sürmektedir.


VİZYONUMUZ


Kursumuz Konyanın Karatay Direksiyon eğitim güzergahı üzerinde kurulan ilk en köklü en tecrübeli kaliteli eğitim anlayışını benimsemiş ve güler yüzlü uzman kadrosu ile bilinçli sürücüler yetiştiren,gerek araç gerek eğitim simülatörü gerekse teorik ders materyalleri ile modern teknik ve teknolojileri kullanan, çevreye duyarlı, büyüyen ve en çok tercih edilen bir kurum olarak faaliyet göstermektedir.
Öncelikli amacımız; trafiğe çıkan sürücü adaylarımızı her şarta uygun olarak hazırlayarak yalnızca sınav geçmekten ziyade bu bilgi ve tecrübelerini hayatlarına yansıtabilmek ve trafikte güvenli araç kullanmayı öğretmektir.
Göstermiş olduğumuz kaliteli, hizmet anlayışı ile sektöründe ilk tercih edilen kurumlardan biri olmayı kısa sürede başarmış bulunmaktayız.


MİSYONUMUZ


Pasif endişeli ve yalnız ehliyet sahibi değil,kendine güvenen aktif bilinçli sürücüler yetiştirmeyi amaç edinmiş olan kursumuz yenilikçi, disiplinli, modern ve teknik teknolojileri kullanarak kaliteli hizmet vermektedir.
Trafik kurallarına uyan bilinçli sürücüler yetiştirmeye, sektöründe tercih edilen ve örnek alınan bir Sürücü Kursu olmaya devam etmektedir.
Kurumumuz bu amaçla kendini sürekli yenileyen, eğitim anlayışı ve eğitim kadrosu ile güler yüzlü hizmet anlayışıyla devam etmektedir.SONUÇ BAŞARI İSE TERCİH BAŞARI sloganını geçmişte bugünde ve gelecekte en yakışır şekilde siz değerli kursiyerlerimizin referansıyla güçlendirmektedir.Kursumuz trafikte oluşan kaza ve olumsuzlukları siz değerli kursiyerlerimizin bilgisine sunarak en aza indirgemeyi amaç edinmiştir.SONUÇ BAŞARI İSE TERCİH BAŞARI

YOL TARİFİ

WHATSAPP

ARA